Kontakt

Biuro w Bielsku-Białej

Al. Armii Krajowej 220
43-300 Bielsko-Biała

Biuro w Żywcu

ul. Powstańców Śląskich 2
34-300 Żywiec

Biuro w Ożarowicach

ul. Centralna 1
42-625 Ożarowice

Masz pytania? Napisz do nas!

Zarząd

Krzysztof Mazur
tel.: +48 537 240 689
mail: k.mazur@solsafe.pl
Michał Nykiel
tel.: +48 792 206 118
mail: m.nykiel@solsafe.pl

Dział techniczny

Karol Garguła
tel.: +48 512 959 132
mail: k.gargula@solsafe.pl
Adrian Kanik
tel.: +48 532 455 298
mail: a.kanik@solsafe.pl

Dział realizacji

Aleksandra Krzysteczko
tel.: +48 532 456 626
mail: a.krzysteczko@solsafe.pl
Miłosz Grygierczyk
tel.: +48 538 554 262
mail: m.grygierczyk@solsafe.pl

Dział handlowy

Dyrektor Handlowy
tel.: +48 693 399 785
mail: d.garus@solsafe.pl
Wojciech Serafin
tel.: +48 535 830 190
mail: w.serafin@solsafe.pll
Maciej Wiśniewski
tel.: +48 530 708 596
mail: m.wisniewski@solsafe.pl
Marcin Baginski
tel.: +48 504 204 940
mail: m.baginski@solsafe.pl
Patryk Dębski
tel.: +48 571 023 006
mail: p.debski@solsafe.pl

Adres

Oddział Bielsko-Biała
Aleja Armii Krajowej 220
43-300 Bielsko-Biała
© Copyright 2021 SolSafe. All Rights Reserved