Usługi

Dla domu i firm

Nasza oferta

Zrealizowaliśmy już setki mikroinstalacji OZE i jesteśmy jednym z liderów projektu Słoneczna Żywiecczyzna oraz innych projektów w południowej Polsce. Tobie również chętnie pomożemy w zakresie projektowania, montażu, uruchomienia i dokumentacji. 

Współpracujemy również z  przedsiębiorcami. Doświadczenie zdobyte przy realizacji gigantycznych farm słonecznych w Europie Zachodniej przekuwamy na korzyści dla polskich firm. Z nami zoptymalizujesz wydatki energetyczne i zostaniesz firmą, która troszczy się o środowisko.      

Koncepcja

Gdy zaczyna się od pomysłu

Realizacja

Szybko, sprawnie i profesjonalnie

Montaż i uruchomienie

Najwyższe standardy instalacji

Usługi projektowe

Mamy wszystko pod kontrolą

Usługi, z których możesz skorzystać

W tym jesteśmy najlepsi

Nie wiesz, jak dużej mocy potrzebujesz do zaspokojenia potrzeb energetycznych swojego domu? Zastanawiasz się, czy na Twoim dachu mikroinstalacja ma rację bytu? Pytaj śmiało! Doradzimy we wszystkim i zaprojektujemy Twoją instalację, a potem zajmiemy się jej montażem.

Przywieziemy panele, zamontujemy je zgodnie z projektem, uruchomimy instalację – wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Instalacja gotowa, ale nie wiesz co dalej? Spokojnie, z nami wszystko będziesz mieć pod kontrolą i dopełnisz wszystkich formalności względem operatora, ubezpieczyciela aż po zgłoszenie do straży pożarnej.

Zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń na certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z przygotowywaniem do egzaminu UDT. Współpracujemy w tym obszarze z jednym z największych centów szkoleniowych na Śląsku – ZDZ Katowice.

Koncepcja

Projekty budowlane

Realizacja

Projekty elektryczne

Montaż

Fachowe opiniowanie

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. W celu szybszego kontaktu, polecamy dzwonić na podany numer telefonu.

Nasz adres

ul. Potok 1
43-300 Bielsko-Biała

w

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Bądźmy w kontakcie